Akcja Mikołajowa

Akcja Mikołajowa

Edycja 18

50 świątecznych uśmiechów od Daniela Kubacha

W tym roku, już po raz 18 Daniel Kubach w porozumieniu z 7Health Foundation organizuje Akcję Mikołajową.  Za każdym razem Akcja skupia się na najbardziej potrzebujących dzieciach, bo w święta na twarzy każdego dziecka powinien zagościć uśmiech. Aby te święta były magiczne dla każdego - wspólnie rozdamy aż 50 wymarzonych prezentów, które rozgrzeją każde małe serduszko. Na każdy z uśmiechów przeznaczamy 200 zł, czyli łącznie aż 10 000 zł!

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Chcesz pomóc Mikołajowi i rozświetlić twarz dziecka radosnym uśmiechem? To bardzo proste! Wystarczy, że:
  1. Znajdziesz:
- potrzebujące dziecko pochodzące z ubogiej, wielodzietnej, bezrobotnej rodziny, której nie stać na zagwarantowanie pociechom wymarzonych prezentów, - ambitne dziecko chcące rozwijać swoje pasje, zainteresowania, talenty, a niestety sytuacja materialna jego rodziny mu na to nie pozwala.
  1. Napiszesz maila do Weroniki Mielcarek (w.mielcarek@s7mc.com) i wyjaśnij w nim, dlaczego właśnie to dziecko powinno dostać od nas prezent,
- pamiętaj, że chcemy podarować dzieciom ich wymarzone prezenty, więc koniecznie dowiedz się, czego dane dziecko najbardziej potrzebuje, o czym marzy i taką informację umieść w mailu ze zgłoszeniem, - nie zapomnij podać imienia i nazwiska dziecka oraz numeru kontaktowego do jego opiekuna! - pamiętaj również o adresie, na jaki paczka będzie dostarczona! - przypominamy, że zgłoszone dzieci muszą mieszkać na terytorium województwa dolnośląskiego oraz nie mogą mieć więcej niż 10 lat,
  1. Wykonasz powyższe kroki do 10 grudnia 2019 roku do godziny 23:59!
  2. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te dzieci, które najbardziej potrzebują naszego wsparcia.

JAK PRZEBIEGA AKCJA?

- do 10 grudnia zbieramy zgłoszenia, - wybieramy 50 dzieci, które najbardziej potrzebują naszej pomocy, - Daniel Kubach osobiście wręczy prezenty lub przekaże je swoim przedstawicielom.
W te Święta podaruj dzieciom nie tylko uśmiech! Spraw, aby był to niezapomniany czas!